Druk cyfrowy

Druk cyfrowy lateksowy

Drukarka HP Latex 3000, druk bezzapachowymi tuszami lateksowymi o rozdzielczości 1200 dpi, szerokość roli do 320 cm.
Czytaj Więcej

Drukarka HP Latex 3000 to drukarka rolowa o fotograficznej jakości druku, drukująca 10 pikolitrową kroplą wodorozcieńczalnego tuszu  lateksowego. Osiąga rozdzielczość  obrazu 1200 dpi. Maksymalna szerokość roli podłoża wynosi 320 cm. Bardzo dobre efekty uzyskujemy zadrukowując zarówno klasyczne winylowe tkaniny banerowe, jak i tkaniny flagowe i inne, folie, tapety i papiery. Znacznie większa niż przy użyciu tuszy UV przyczepność tuszu do podłoża pozwala na bezproblemowe zastosowanie do odkształcalnych folii  samochodowych czy elastycznych tkanin. Warto podkreślić,że tusze lateksowe są całkowicie bezzapachowe i nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji, tak więc wydruki dopuszczone są do użytku w biurach, mieszkaniach, szpitalach i przedszkolach, co potwierdzają certyfikaty niezależnych instytutów badawczych.

Druk cyfrowy rolowy tusz UV

Drukarka rolowa NUR Expedio 5000, szerokość roli 5 m, drukowanie tuszem UV do 720 dpi.
Czytaj Więcej

Na materiałach rolowych o szerokości roli do 5 m drukujemy tuszami utrwalanymi UV przy pomocy drukarki NUR Expedio 5000. Drukarka drukuje na tkaninach winylowych (frontlit, backlit, blockout, siatki), tkaninach polietylenowych i innych,  kroplą 80 pikolitrów z rozdzielczością do 720 dpi. Drukujemy na niej banery na tkaninach winylowych (frontlit, backlit, blockout, siatka) banery na tkaninie polietylenowej i inne.

Druk cyfrowy solwentowy

Drukarka bębnowa HP Scitex Vision TurboJet 8300, rozdzielczość 336 dpi, maksymalny format 360 x160 cm.
Czytaj Więcej

Szybka drukarka bębnowa HP Scitex Vision TurboJet 8300 drukuje na podłożach rolowych tuszami solwentowymi. Maksymalny format zadruku to 160 x 360 cm z rozdzielczością 336 dpi. Dla skrócenia czasu realizacji zlecenia linia produkcyjna uzupełniona jest automatycznym, obcinającym wydruki „online”, zespołem urządzeń Hostert-Fotoba XJOL/250/320 z optycznym rozpoznawaniem linii cięcia. Drukarka TurboJet wykorzystywana jest do drukowania plakatów, billboardów, citylightów i innych na podłożach papierowych lub foliach.

Druk cyfrowy na podłożach sztywnych 

Drukarka flatbed FujiFilm Acuity Advance HS, format zadruku do 250 x 305 cm, grubość do 48 mm, tusz UV.
Czytaj Więcej

Druk na płytach i innych podłożach sztywnych z prawie fotograficzną jakością zapewnia FujiFilm Acuity Advance HS – drukarka typu flatbed z nieruchomym stołem do umieszczenia zadrukowywanych elementów o wymiarach do 2,50 x 3,05 m. Flatbed drukuje tuszem UV o zmiennej wielkości kropli od 6 do 42 pikolitrów. Rozdzielczość obrazu osiąga 1440 dpi. Drukuje na materiałach twardych (karton, tektura, płyty PCW, szkło, pleksi, HIPS, sklejka i płyty drewnopochodne i inne), na podłożach elastycznych, a również na gotowych płaskich przedmiotach (do 48 mm grubości). Materiały te oczywiście jesteśmy w stanie dociąć do zaprojektowanego kształtu. Przy pomocy tej drukarki drukujemy tablice informacyjne i reklamowe, grafikę wystawienniczą, POP, POS, elementy dekoracji wnętrz, meble.
Zobacz nasze pozostałe technologie